ویگو

tvs-wego-main-2_625x300_71401362989

بررسی اجمالی موتورسیکلت ویگو

شرکت TVS  برای رقابت در بازار برگ برنده جدیدی رو کرده است. اسکوتر TVS WEGO (ویگو) بهسازی شده و مشخص ترین ویژگی آن نسبت به مدل های قبلی رنگ بندی کاور های آن است. تغییر مهم دیگر در ویگو وجود یک کیلومتر کاملا دیجیتال است که اطلاعات مورد نیاز روزمره را نمایش می دهد. این نمایشگر کیلومتر شامل یک سرعت سنج، آمپر بنزین، مسافت سنج، نشانگر باتری و چراغ یادآوری سرویس های دوره ای است. با توجه به دیجیتالی شدن کیلومتر دیگر از سیم کیلومتر خبری نبوده و یک حسگر الکترونیکی بر روی موتور جای آن را گرفته است. موتورسیکلت ویگو (TVS WEGO) بهسازی شده از جهاتی مانند گارد استیل اگزوز و تایرهای تیوبلس به  TVS Jupiter شبیه شده است. TVS همچنین صندلی ویگو را تغییر داده و آن را با یک مدل مقاوم در برابر لغزش و سر خوردن  در شرایط آب و هوایی گوناگون جایگزین کرده است.

از جمله دیگر تغییرات مثبت در مدل های جدید تی وی اس ویگو میتوان به موارد زیر اشاده کرد:
فرمان موتور سیکلت در هر دو جهت چپ و راست قفل می شود که می تواند در مکان های باریک کاربردی باشد.
درب باک خارج از زین و همچنین شبرنگ درخشان دور سوییچ استفاده از آن را حتی در تاریکی راحت کرده است. همچنین قفل ترمزی برای ترمز عقب تعبیه شده که در هنگام پارک کاربرد دارد.

علاوه بر این ها محفظه ۱۶ لیتری باکس زیر زین هم برای قرار دادن کلاه کاسکت مناسب است. محفظه داشبرد جلو هم که در مدل های جدید تعبیه شده بسیار خلاقانه ای به نظر می رسد.

قیمت فروش تی وی اس ویگو در نمایندگی: ———– تومان

مشخصات

انجین
حجم موتور ۱۰۹.۷ سی سی
آرایش سیلندر تک سیلندر- ۴ زمانه
حداکثر قدرت ۸.۱ اسب بخار
حداکثر گشتاور ۸ نیوتون متر
حداکثر سرعت ۸۵ KM/h
شتاب ۰-۶۰ KM ۱۱ ثانیه
انتقال قدرت
گیربکس اتوماتیک
چرخ و تایر
تایر جلو ۱۲/۹۰/۹۰
تایر عقب ۱۲/۹۰/۹۰
ابعاد
طول  ۱۸۳۴ MM
عرض ۶۴۰ MM
ارتفاع MM1115
فاصله محور از زمین ۱۶۵ MM
سیستم ترمز
جلو دیسک ۲۲۰ MM
عقب کاسه ای ۱۳۰ MM
محصول هندوستان