آپاچی ۱۸۰نیو فیس

موتور سیکلتی در کلاس NAKED

Apache 180

آپاچی ۱۸۰ نیو فیس

ظاهری جوان پسند در عین حال با سرعت و قدرتی که به همگان ثابت شده است

آپاچی ۱۸۰نیو فیس به معنای واقعی اسپورت است، این موتور سیکلت علاوه بر ظاهر جوان پسند و طراحی خاص و زیبای خود از سرعت و قدرت بسیار مطلوبی نیز بهره میبرد که در این امر استفاده از فلاپ (کاور های بدنه) و طراحی ارگونومی آن نیز دخیل است

دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

قطعات یدکی موجود و در دسترس

انجام تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای

معرفی موتور

کمپانی تی وی اس موتور این بار با موتورسیکلت زیبا و پر مخاطب  آپاچی 180 جدید با قدرت بازگشته است. اگر چه در این سبک در بازار باید با رقبای سرسختی رقابت کند.

آپاچی درست از اولین مدلی که در سال 2006 عرضه شد، همیشه انجینی با کارایی بالا داشته است و زمانی هم که به سرعت به محبوب ترین موتورسیکلت در سبک خود بدل شد ، همان ژن های نسخه های قبلی را حمل می کرد اما بسیار جذاب تر و قابل اطمینان تر.

انجین  177.4  سی سی تک سیلندر هوا خنک،  نسخه قابل اعتمادی است که در آپاچی های نسل قبلی هم دیده می شود. قدرت آن از 16 اسب بخار در آپاچی 160 به 17.3 اسب بخار (در 8500 دور در دقیقه) افزایش یافته است. گشتاور نیز به طور قابل توجهی از 13.1 نیوتن متر به 15.5 نیوتن متر افزایش یافته است در حالی که محدوده دور گشتاور به جای 6000 دور در دقیقه RTR160 به 6500 دور در دقیقه افزایش یافته است. طیف وسیع‌تر گشتاور به معنای در دسترس بودن قدرت بیشتر حتی در دورهای پایین‌تر است که باعث بهبود قابلیت سواری داخل شهر می‌شود. این موتورسیکلت سیستم سوخت کاربراتوری بهره می برد که دلیل توقف تولید آن از سال 1395 به بعد هم همین امر می باشد.

ویژگی هایی که رانندگی شما را راحت می کند

کمک عقب

کیلومتر دیجیتال

ترمز عقب جلو دیسکی

طراحی و ظاهر زیبا

نمایندگی تی وی اس

آسایش و راحتی

شاید هر موتور سیکلتی با رنگ تمام سفید در نگاه اول به نظر جذاب نیاید اما آپاچی 180 خلاف این مورد را ثابت کرده است. لوگوی بزرگ RTR بر روی بال های باک طرفین به  زیبایی آن می‌افزاید و با ظاهر تهاجمی آن همخوانی دارد. کمک های جلو و کالیپرهای ترمز  به رنگ طلایی ظاهر چشم نوازی به آن می دهد. گلگیر عقب به شکل اسپورت که محل قرار گیری پلاک عقب هم روی آن قرار دارد و همچنین براکت های جاپایی آلومینیومی به خوبی جلب توجه می کند. کیلومتر دیجیتال آن با توانایی نمایش سرعت ، ساعت و مسافت از یک عقربه برای نمایش دور موتور استفاده می کند. چراغ عقب از نوع LED  بوده که در تاریکی شب با برخورداری از نور مناسب ایمنی خوبی به دست می آید. این مورد سیکلت محبوب در کشورمان با چهار رنگ سفید، قرمز، مشکی و آبی عرضه شده است.

ارگونومی

وضعیت قرار گیری پاها که هنگام سواری کمی به جلو متمایل است در شخصیت اسپورت این موتور سیکلت نقش مهمی را ایفا کرده است که این امر را از برادر بزرگترش آپاچی 160 به ارث برده که البته زین اسپرت آن هم در این بین بی تاثیر نیست.
به غیر از فاصله بین دو محور و چرخ‌ها، هیچ تغییر عمده‌ای در شاسی ایجاد نشده است و آپاچی 180  همان پایه‌های موجود در RTR 160 را حفظ کرده است. افزایش فاصله بین دو محور چشمگیرترین تغییر بهینه  در آپاچی 180 جدید است.
این موتورسیکلت در جاده و  خیابان مورد پسندتر از همیشه به نظر می رسد. تغییر دیگر استفاده از چرخ 17 اینچی در عقب در مقایسه با چرخ عقب 18 اینچی در مدل های قبلی آپاچی است.
RTR 180 همچنین دارای یک دیسک  ترمز با قطر 200 میلی متر برای ترمز عقب است، در حالی که در جلوی آن یک دیسک 270 میلی متری تعبیه شده است. تعلیق در جلو توسط کمک فنرهای  105 میلی متری تلسکوپی انجام می شود همچنین کمک عقب های پر شده از گاز با فنرهای دوقلوی تقویت شده  در جاده های ناهموار تعلیق مناسبی به دست می دهد و  این مورد به هندلینگ اسپورت تر آن کمک میکند.

نقاط مثبت

  • سرعت و قدرت مناسب
  • هزینه تعمیر و نگداری نسبتا پایین
  • استهلاک پایین

نقاط ضعف

  • پایین بودن شتاب اولیه نسبت به رقبا

آخرین محصولات آپاچی