تی وی اس HLX

TVS HLX

نهایت نرمی و راحتی هنگام موتور سواری شهری و استفاده های روزمره خانوادگی

یکی دیگر از تولیدات پر طرفدار شرکت تی وی اس که توانسته سهم بازار خوبی هم در کشورهای آسیایی و آفریقایی کسب کند تی وی اس اچ ال ایکس 150 است. این موتور سیکلت در سال 1396 به بازار کشورمان عرضه شد و در مدت کوتاهی توانست رقبای کلاس خود را از میدان به در کند. در ادامه معرفی اجمالی بر این موتورسیکت محبوب خواهیم داشت.

خدمات پس از فروش

با خرید لوازم یدکی موتور سیکلت خود از نمایندگی مفتخری، علاوه‌بر خدمات پس از فروش، گارانتی لوازم نیز برای شما فعال خواهد شد.

قطعات یدکی موجود

نمایندگی مفتخری با دارا بودن قطعات یدکی موجود و در دسترس موتور سیکلت ویگو، نگرانی شما را برای خرید قطعات یدکی موتور، برطرف کرده است.

انجام سرویس‌های دوره‌ای

با خرید از موتور سیکلت از نمایندگی مفتخری، انجام تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای خود را با خیال راحت و بدون نگرانی به ما بسپارید.

معرفی موتور

در نگاه اول چراغ جلوی گرد تی وی اس اچ ال ایکس خودنمایی می کند. ترکیب این چراغ با راهنماهای گرد نارنجی تصویر زیبایی برای ظاهر جلو اراِئه می کند. باک کشیده با ظرفیت مناسب و زین یک تکه و ترکبند جادار امکان پیمایش راحت و بی دغدغه را در مسافت های طولانی برای مسافر یا بار به دست می دهد. جاپایی سرنشین عقب نیز به شکل کشیده طراحی شده تا مشکلی برای جای پای سرنشین نباشد. به غیر از قسمت چراغ جلو در طراحی و ساخت تی وی اس اچ ال ایکس از فلاپهای پلاستیکی استفاده نشده که در صورت تصادف و یا ضربه از ایجاد هزینه های سنگین جلوگیری می کند. همچنین تعبیه یک گارد آهنی ضخیم هم به این امر کمک می کند.

تی وی اس اچ ال ایکس برای اکثر افراد خاطره رانندگی نرم و راحت و لذت بخشی را فراهم می آورد. هرچند برخی از ارتفاع زیاد زین شکایت می کنند اما این ارتفاع توانسته هندلینگ خوبی را به وجود آورد. ترمزهای کاسه ای جلو و عقب نیز عملکرد قابل قبولی دارند. رینگ آلومینیومی 17 اینچی در جلو و 18 اینچی در عقب هم علاوه بر ظاهر جذاب در هندلینگ موتورسیکلت تاثیر به سزایی دارد.

ویژگی هایی که رانندگی شما را راحت می کند

کمک عقب

کیلومتر دیجیتال

ترمز عقب جلو دیسکی

طراحی و ظاهر زیبا

انجین و انتقال قدرت

تی وی اس اچ ال ایکس از یک انجین 150 سی سی دو سوپاپ بهره می برد. این انجین نرم و قدرتمند را یک گیرکس چهار سرعته با کلاچ دستی پشتیبانی می کند. سیستم سوخت رسانی این موتور انژکتوری بوده و از یک انژکتور ساخت کیهین ژاپن استفاده شده است. این انجین حداکثر سرعت 95 کیلومتر بر ساعت و حداکثر گشتاور 11.51 نیوتن متر را به دست می دهد.

نقاط مثبت

  • استهلاک پایین
  • هندلینگ و سواری راحت
  • قدرت بالا

نقاط ضعف

  • صدای تعویض دنده ها

آخرین محصولات تی‌وی‌اس HLX