تی وی اس راکز

موتور سیکلتی در کلاس کاب

تی وی اس راکز

نهایت نرمی و راحتی هنگام موتور سواری شهری و استفاده های روزمره خانوادگی

کمپانی تی وی اس با معرفی تی وی اس راکس وارد رقابتی ترین بخش موتورسیکلت های کلاس کاب شده است. طراحی منحصر به فرد و ویژگی های مکانیکی خارق العاده باعث شد تی وی اس از زمان حضور در بازار ایران از سال 1389 در این رقابت سربلند بوده و پرچمدار بازار باشد.

خدمات پس از فروش

با خرید لوازم یدکی موتور سیکلت خود از نمایندگی مفتخری، علاوه‌بر خدمات پس از فروش، گارانتی لوازم نیز برای شما فعال خواهد شد.

قطعات یدکی موجود

نمایندگی مفتخری با دارا بودن قطعات یدکی موجود و در دسترس موتور سیکلت ویگو، نگرانی شما را برای خرید قطعات یدکی موتور، برطرف کرده است.

انجام سرویس‌های دوره‌ای

با خرید از موتور سیکلت از نمایندگی مفتخری، انجام تعمیرات و سرویس‌های دوره‌ای خود را با خیال راحت و بدون نگرانی به ما بسپارید.

معرفی موتور

وقتی صحبت از ظاهر و طراحی به میان ‌آید، تی وی اس راکس ممکن است حرف جدیدی برای گفتن نداشته باشد و یا حداقل انقلابی در طراحی ایجاد نکرده باشد. با این حال، طراحی ساده ولی همه پسند تی وی اس راکس با استفاده از المان های جوان گرایانه در واقع مخاطب هدف خود را که نسل جوان باشد مشخص کرده است. از دید جلو، فلاپ های زاویه دار و کم حجم ظاهر اسپرتی به موتور سیکلت داده است. نمای جانبی اما ظاهری تهاجمی و بزرگت به موتورسیکلت می دهد. هرچند قسمت جلوی پا فضایی برای نگهداری وسایل ندارد اما با استفاده از سبد های پلاستیکی یا فلزی می توان این ضعف را برطرف کرد و همزمان زین موتور سیکلت هم راحتی کافی برای دو سرنشین را به دست می دهد. رینگ های آلومینیومی و استیل محافظ اگزوز کرومی نیز زیبایی دوچندانی به موتورسیکلت می دهد. وجود یک سیستم صوتی که با استفاده از رادیو یا حافظه یو اس بی کار میکند هم می تواند به نوبه خود هیجان انگیز باشد.

کمک فنر های تلسکوپی در جلو و کمک فنرهای گازی عقب سواری راحت و نرم را در عین حفظ ویژگی های اسپرت موتورسیکلت حفظ می کند.هندلینگ و فرمان پذیری خوب از ویژگی های شاخص تی وی اس راکس است. مجموعه ترمز دیسکی در جلو و ترمز کاسه ای در عقب هم شرایط قابل قبولی برای ترمز تی وی اس راکس پز نظر ایمنی ایجاد می کند.

ویژگی هایی که رانندگی شما را راحت می کند

بدنه پلاستیکی مقاوم

کیلومتر دیجیتال

ترمز جلو دیسکی

سیستم انتقال قدرت چهار سرعته

موتور راکز

انجین و انتقال قدرت

تی وی اس راکس از یک انجین چهارزمانه تک سیلندر با حجم 125 بهره می برد کخ برای انتقال قدرت از یک گیربکس چهاردنده استفاده می کند. این مجموعه حداکثر قدرت 10 اسب بخار و حداکثر گشتاور 9.8 نیوتون متر را تولید می کند. به لطف وزن پایین 107 کیلوگرمی تی وی اس راکس یک موتورسیکلت چابک به حساب می آید.

نقاط مثبت

  • استهلاک پایین
  • شتاب بالا
  • سیستم تعلیق بسیار قوی

نقاط ضعف

  • حجم کوچک باک
  • محفظه زیر زین کوچک در مدلهای انژکتوری

آخرین محصولات راکس